Politika
22.04.2021

Karamollaoğlu'ndan ittifak açıklaması

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, haftalık basın toplantısında yapmış olduğu konuşmada partisinin başlattığı Geçim İttifakı kampanyasıyla alakalı önemli bir mesaj verdi.
21.04.2021

Saray'da Dikkat Çeken Buluşma

AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Saadet Partisi Yüksek İstişare Kurulu Başkanı Oğuzhan Asiltürk ile iftarda bir araya geldi.
21.04.2021

8 yıl sonra diplomasi adımı! AK Parti, Türkiye-Mısır dostluk grubu için TBMM'ye teklif verdi

AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, "Türkiye ve Mısır arasında dostluk grubu oluşturulmasına ilişkin teklifimizi Meclis Başkanlığı'na veriyoruz" dedi.
21.04.2021

Bakan Selçuk, öğrencilerle açık hava söyleşisinde buluştu

MİLLİ Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Ankara'da 11 ilkokul öğrencisiyle açık hava söyleşisinde bir araya geldi.
21.04.2021

Mert Şener Türkiye Eğitim Federasyonu Genel Başkanı seçildi

– Eğitim sektöründe öğrenci haklarıyla ilgili çalışmalar yürüten İstanbul Eğitime Armağan Derneği İSTEAD Genel Başkanı Mert Şener, Türkiye Eğitim Dernekleri Federasyonu’na aday gösterilerek tek liste ile genel başkanlığa seçildi.
21.04.2021

Yeni bakanlar TBMM'de yemin etti

AİLE ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin, Ticaret Bakanı Mehmet Muş, TBMM'de yemin etti.
21.04.2021

AB Türkiye Delegasyonu Başkanı Büyükelçi Nikolaus Meyer Landrut Adana'da

Avrupa Birliği (AB) Türkiye Delegasyonu Başkanı Büyükelçi Nikolaus Meyer Landrut, Adana programı kapsamında Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar'ı da makamında ziyaret etti.
21.04.2021

Derya Yanık Kimdir? Aslen Nerelidir? Kaç Yaşındadır?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından yapılan kısmı kabine değişikliği resmi gazetede yayınlandı.
21.04.2021

Milletvekili Fırat'ın görevi belli oldu

AK Parti Genel Merkezi'nde daha önceden çeşitli görevlerde bulunan ve TBMM'de çeşitli komisyonlarda yer alan Adıyaman Milletvekili İbrahim Halil Fırat'a bu kez AK Parti Sosyal Politikalar Başkan Yardımcılığı görevi verildi.
21.04.2021

Altun: Özlediğiniz o günleri çok beklersiniz

İletişim Başkanı Fahrettin Altun, CHP Grup Başkanvekili Engin Altay'ın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve merhum Başbakan Adnan Menderes ile ilgili sözlerine ilişkin, "Siz kim oluyorsunuz ki Sayın Cumhurbaşkanımızı geçmişte idam ettiğiniz merhum Başbakan Adnan Menderes'in sonu ile tehdit etmeye kalkıyorsunuz. Özlediğiniz o günleri çok beklersiniz" dedi.