Pınar Deniz: Koronavirüs hayata bakışımı değiştirdi

22.04.2021 15:58 - A +
Pınar Deniz: Koronavirüs hayata bakışımı değiştirdi

Bir dergiye röportaj veren oyuncu Pınar Deniz, son periyotta yaşadığı sıkıntı günleri anlattı. Başarılı oyuncu büyüdükçe kendini daha güzel hissettiğini şu kelamlarıyla açıkladı:
 

KENDİME BİR ÜTOPYA YARATTIM


Büyüyorum. Büyüdükçe yaşlanmıyorum çocuklaşıyorum güya. Zira keder ettiğim ya da beni düşüren, bana katkısı olmayan her şeyden uzak durmaya çalışıyorum. Yargılamamaya çalışıyorum. Dedim ya insanları olduğu üzere kabul edince her ortamdan keyif alabiliyorum. Bir de yaşam sahiden çok anlık ne gerek var enerjini düşürmeye. Kendime bir ütopya yarattım içinde keyifli oluyorum. 
 

HAYATA BAKIŞIM DEĞİŞTİ


Pınar Deniz yaşamındaki 3 dönüm noktasını anlattı. Deniz Lise 3 yılı ideolojiyle tanıştığım bir periyottu; Hayata bakış açımın değiştiği, büyüdüğümü hissettiğim ilk yıldı. 'Vatanım Sensin' dizisinde oynamak hem kariyer hem mental anlamda dönüm noktamdı. Hislerimle tanıştım resmen o projede. Her duyguyu hissettim diyebilirim oynarken ve beni büyütüp geliştirdi. Tüm ailemin koronavirüs yüzünden hastanede yatmasını ve bizim evde yaşadığımız çaresizliği de hiç unutmayacağım. Hayata baktığım yeri güçlendirdi ve ne kadar 'an'dan ibaret olduğumuzu daha iyi anladım." Pınar Deniz, seyahat etmeyi çok sevdiğini belirterek "Ben kendime 'köksüzüm' derim.
 

GELECEKLE İLGİLİ PLANLARIM YOK


Hayatının bundan sonraki periyodu sorulduğunda hoş oyuncu Bilmiyorum. Artık geleceğe dair büyük cümleler kurmuyorum. Yoldayım ve karşıma çıkanı olduğu üzere kabul ettiğimde beni şaşırtacak ya da öğreneceğim çok çok şey oluyor esasında. Spesifik olarak Afrika ya gitmek çok istiyorum. Dünyanın her yerinde belli dönemlerde yaşayıp orada kendimi yerel halktan biri gibi hissetmek istiyorum." Kaynak:

728x90 Reklam Alanı