Hande Doğandemir: Bedenin yüzünden hor görülmek çok kırıcı

20.06.2021 18:45 - A +
Hande Doğandemir: Bedenin yüzünden hor görülmek çok kırıcı

Yönetmen Emre Kavuk'un Daha İyi Bir Yarın adlı sinema filmi genç kuşağın iki başarılı oyuncusu Hande Doğandemir ile Yağızcan Konyalı'yı buluşturdu. 2060 yılında geçen etkileyici bir aşk hikâyesini beyazperdeye taşıyan MGX film imzalı projenin iki yıldızı Gökçeada da yapılan çekimlerde Magazin Hattı’nın sorularını yanıtladı Hande Doğandemir, filmin senaryosundan çok etkilendiğini belirtti. Ünlü oyuncu, ekin karakterine yaşam verdiği Daha İyi Bir Yarın filmindeki partneri Yağızcan Konyalı'yla çok uyumlu çalıştıklarını belirtti. 

Filmde sevdiği adamı intihardan vazgeçirmeye çalışan yaşam dolu bir kadını canlandıran Hande Doğandemir, aşkın kendisi için önemini anlattı. Hande Doğandemir partneri Yağızcan Konyalı'yla rüzgârlı havada çekilen deniz sahnelerinde zor anlar yaşadı. Güzel oyuncu son olarak tatilde çekilen mayolu pozları sebebiyle sosyal medyada gündem olmuş, kilo aldığı yorumları yapılmıştı. 

Ancak film çekimlerinde de bikinisiyle kamera karşısına geçen Doğandemir’in iki görüntüsü arasındaki fark şaşırttı. Filmin Ozan'ı Yağızcan Konyalı ise Daha iyi bir yarın okuduğum en iyi film senaryosu dedi. Ödüllü oyuncu, partneri Hande Doğandemir'i övdü. Daha İyi Bir Yarın filminin yönetmeni emre kavuk ise senaryonun çıkış öyküsünü özet geçti. 

728x90 Reklam Alanı