Cardi B.: Tanrı bana bu güzel bebeği bir nedenle verdi

07.04.2021 21:31 - A +
Cardi B.: Tanrı bana bu güzel bebeği bir nedenle verdi

Lüks harcamaları, sahnedeki ve günlük hayattaki gösterişli kıyafetleriyle sık sık gündeme gelen şarkıcı Cardi B., bu kez kızı Kulture için elini cebine attı. 
 

"KIZIMA ALIŞVERİŞ YAPTIM"


Grammy ödüllü rapçi, geçtiğimiz günlerde 2 yaşındaki kızı ile birlikte alışverişe çıktı. Kızı Kulture'ya ünlü markaların imzasını taşıyan 7 tane çanta alan şarkıcı, aldıklarını sosyal medya hesabından gözler önüne serdi. Cardi B., paylaşımına "Alışveriş çılgınlığına kapıldım. Tanrı bana bu güzel bebeği bir nedenle verdi" ifadelerini kullandı. Ünlü rapçi, ayrıca "Kendim için yaptığımdan daha çok alışverişi kızım için yaptım" notunu düştü.
 

KIZINA PIRLANTA YÜZÜK ALDI


Öte yandan Amerikalı rapçi, daha önce de kızı için satın aldığı pırlanta taşlı yüzükle gündem olmuştu. 
 

YILLAR SONRA İTİRAF ETTİ


Geçtiğimiz günlerde Grammy Ödülleri Töreni'nde Megan Thee Stallion ile yapmış olduğu düetle ilk defa canlı performans sergileyen Cardi B., yıllar sonra kariyerinin başlangıç noktasıyla alakalı bir itirafta bulunmuştu. Gerçek adı 'Belcalis Marlenis Almánzar' olan Cardi B., New York'ta kasiyer olarak çalıştığı marketin Türk müdürünün tavsiyesiyle striptiz kulübünde işe başladığını dile getirmişti. 
 

"MÜDÜM BANA 'NEDEN STRİPTİZ YAPMIYORSUN? DEDİ


" Şöhreti bu kulüpte çalışarak yakaladığını ifade eden Cardi B., konuyla alakalı, "Müdürüm bana 'Geçim sıkıntısı çektiğini biliyorum. Çok güzel kızsın, güzel bir vücudun var. Neden striptiz yapmıyorsun? Gel, sana orayı ayarlayım' dedi ve sahne yaşamım öyle başladı" demişti. Öte yandan üç yıldır evli olduğu Offset'ten boşanmaktan vazgeçtiğini açıklayan Cardi B., geçtiğimiz haftalarda Twitter'a veda etmişti. Şarkıcı, eşi ile ilişkisini tekrar başlatmasından memnun olmayan hayranlarının tepkilerinin ardından Twitter hesabını silmişti.

728x90 Reklam Alanı